Boligudlejning

Fyrren 20, 3. mf

Moderne 2-værelses lejlighed med altan i Bellishus
Holbæk

Fyrren 20, 3. mf

Holbæk

Leje: 9.050,00 DKK

Værelser: 2

Areal i m²: 52

Husdyr tilladt

Delevenlig

Parkering (Betalingslicens)

Altaner (1)

Elevator

Opvaskemaskine

Kølefryseskab

Emhætte

Energimærke (A2020)

Fakta

Ledig fra

1. september 2026

Areal

52 m²

Antal værelser

2

Energimærke

A2020

Bolignummer

1-53691-29

Økonomien i boligen

Husleje

9.050,00 DKK

Depositum

25.800,00 DKK

Forudbetalt leje

8.600,00 DKK

Varme

435,00 DKK

Vand

195,00 DKK